Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd zakazał korzystania z boisk z powodu hałasu. Miasto idzie do Sądu Najwyższego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2019 r. o 20:05 Powrót do artykułu
Ten srający i szczący po ulicach "pudelek" to foxterier a to rasa niezwykle głupa i szczekliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spodziewałem sie że moga być tak pop......ni ludzie. Pewnie dzieci nie maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje lepiej zamiast grajacych w piłkę powinny sie zbierać żule pijący alkohol . Ciekawe co na to te osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech dzieci teraz bawią się i grają w piłkę przed ich domem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto za tym żeby tym Główczyńskim umilić koniec roku i tak pograć w gałę? Jakby zebrać ze cztery ekipy i w systemie każdy z każdym? I przy okazji zobaczył by dziad stary co ludzie o takich jak oni myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedle Atrium też mają podobne małżeństwo. Pewnemu Darkowi M. przeszkadza ze na terenie przedszkola ma powstać plac zabaw. To ja się pytam samolubów szkodników gdzie mają powstawać place zabaw jak nie na terenie przedszkola?
To pewnie dzieci nie ma i kompletnie nie rozumie potrzeb takich miejsc.
 Przedszkolny plac zabaw też znajdzie się w sądzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczeli wojnę teraz będą mieli jeszcze lepiej. Całe lato będzie walka na boisku w piłke. W godzinach wieczornych turniej czterech skoczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wstyd pokazać się wielmożnemu państwu pieniaczom na osiedlu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkajmy się na zebraniu w szkole, które będzie zorganizowane w tej sprawie. Czekamy na ogłoszenie o terminie zebrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny z tych ludzi. Postawili się tępej tłuszczy walcząc o swoje prawa. Brawo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny z tych ludzi. Postawili się tępej tłuszczy walcząc o swoje prawa. Brawo.
 Wieslawie G. nie ukrywaj się pod czyimś imieniem. Wszyscy wiemy że to ty piszesz te bałwochwalcze komentarze o swoich dokonaniach !! I nie obrażaj innych bo jak nazwać w tych okolicznościach ciebie ?!! No jak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary komuch i ich gang z lsm....przerost zatrudnienia ...sami swoi ...zero inwestycji i 750 zl za 60 metrów... Kpina 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo Glowczynscy wierni zwolennicy PiS. Pani Ewa nie raz uczestniczyła w manifestacjach organizowanych przez tą partie w Warszawie. Oby tak dalej...
  To jest ta parka co co wybory robi za mężów zaufania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale ten biały pudelek pana doktora sraj...ący i szczą...cy na przyszkolne trawniki i ujadający na całe Włostowice, równie dobrze mógłby stać się bohaterem wyroku sądowego zakazującego mu owych czynności w miejscach publicznych i utrudniania życie okolicznym mieszkańcom.
  A młody Kocoń nie mieszka gdzieś niedaleko? On by rozwiązał problem szczekających psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci panstwo nie wiedzą, co to hałas za oknem. mieszkaja niemalże w rezerwacie i jeszcze im źle. zapraszam do Warszawy, jakiekolwiek osiedle na Woli czy w Śródmieściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że inni mieszkańcy Włostowic nie pójdą w ślad za tymi pieniaczami i nie podpiszą żadnej listy poparcia, ani nie polecą do sądu świadczyć przeciwko Miastu. Uważam, że problem powinien być rozwiązany tu na miejscu na drodze negocjacji i ugody. Być może należałoby zmniejszyć obciążenie tego obiektu i dostosować godziny wykorzystania do takich, w których uciążliwość dla mieszkańców byłaby jak najmniejsza. Przegrana Miasta oznaczałby bardzo niebezpieczny precedens. Ktoś kto np. mieszka koło przystanku autobusowego zażądałby aby przestały zatrzymywać się tam autobusy, bo mu to przeszkadza, ktoś kto mieszka koło kościoła zażądałby aby ksiądz zamknął kościół i wyłączył nagłośnienie bo go to wkurza, ktoś kto mieszka koło szkoły zażądałby aby zamknąć szkołę, bo dzieci i dzwonki na lekcje przeszkadzają mu w spokojnym życiu, itp., itd., und so weiter. Można pójść dalej i zakazać precesji Bożego Ciała, Orszaku Trzech Króli, Drogi Krzyżowej, biegów przełajowych Zielonych Sznurowadeł, czy imprezy w Marinie na pożegnanie wakacji. Okazuje się, że jak w starym powiedzeniu o prokuratorze - na wszystko można znaleźć paragraf i wszystko pozamykać. Ludzie nie dajmy się zwariować. A państwu Główczyńskim mogę radzić, aby się opamiętali, uznali swoje pyrrusowe zwycięstwo za swój osobisty sukces, w zaciszu domowym wraz ze swoim foxterierkiem wypili toast i odstąpili od egzekucji wyroku. Tak będzie lepiej dla was i dla Miasta. Dla was bo już teraz możecie czuć się wyklęci niczym Jagna z Chłopów, i pomimo, że kochała ją prawie cała wieś i to dosłownie, to na wozie z gównem ta wieś ją wywiozła. Ludzie wam tego nie zapomną, będą wytykać palcami. Myślę, że już teraz unikacie ludzkich oczu, a może być jeszcze tylko gorzej. I po co wam to było?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że inni mieszkańcy Włostowic nie pójdą w ślad za tymi pieniaczami i nie podpiszą żadnej listy poparcia, ani nie polecą do sądu świadczyć przeciwko Miastu. Uważam, że problem powinien być rozwiązany tu na miejscu na drodze negocjacji i ugody. Być może należałoby zmniejszyć obciążenie tego obiektu i dostosować godziny wykorzystania do takich, w których uciążliwość dla mieszkańców byłaby jak najmniejsza. Przegrana Miasta oznaczałby bardzo niebezpieczny precedens. Ktoś kto np. mieszka koło przystanku autobusowego zażądałby aby przestały zatrzymywać się tam autobusy, bo mu to przeszkadza, ktoś kto mieszka koło kościoła zażądałby aby ksiądz zamknął kościół i wyłączył nagłośnienie bo go to wkurza, ktoś kto mieszka koło szkoły zażądałby aby zamknąć szkołę, bo dzieci i dzwonki na lekcje przeszkadzają mu w spokojnym życiu, itp., itd., und so weiter. Można pójść dalej i zakazać precesji Bożego Ciała, Orszaku Trzech Króli, Drogi Krzyżowej, biegów przełajowych Zielonych Sznurowadeł, czy imprezy w Marinie na pożegnanie wakacji. Okazuje się, że jak w starym powiedzeniu o prokuratorze - na wszystko można znaleźć paragraf i wszystko pozamykać. Ludzie nie dajmy się zwariować. A państwu  Główczyńskim mogę radzić, aby się opamiętali, uznali swoje pyrrusowe zwycięstwo za swój osobisty sukces, w zaciszu domowym wraz ze swoim foxterierkiem wypili toast i odstąpili od egzekucji wyroku. Tak będzie lepiej dla was i dla Miasta. Dla was bo już teraz możecie czuć się wyklęci niczym Jagna z Chłopów, i pomimo, że kochała ją prawie cała wieś i to dosłownie, to na wozie z gównem ta wieś ją wywiozła. Ludzie wam tego nie zapomną, będą wytykać palcami. Myślę, że już teraz unikacie ludzkich oczu, a może być jeszcze tylko gorzej. I po co wam to było?!
 Nikt z sąsiadów nie ma zamiaru wspierać działań tych pieniaczy !!! Tych "ludzi" nalezy odizolować od reszty mieszkańców wlostowic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że inni mieszkańcy Włostowic nie pójdą w ślad za tymi pieniaczami i nie podpiszą żadnej listy poparcia, ani nie polecą do sądu świadczyć przeciwko Miastu. Uważam, że problem powinien być rozwiązany tu na miejscu na drodze negocjacji i ugody. Być może należałoby zmniejszyć obciążenie tego obiektu i dostosować godziny wykorzystania do takich, w których uciążliwość dla mieszkańców byłaby jak najmniejsza. Przegrana Miasta oznaczałby bardzo niebezpieczny precedens. Ktoś kto np. mieszka koło przystanku autobusowego zażądałby aby przestały zatrzymywać się tam autobusy, bo mu to przeszkadza, ktoś kto mieszka koło kościoła zażądałby aby ksiądz zamknął kościół i wyłączył nagłośnienie bo go to wkurza, ktoś kto mieszka koło szkoły zażądałby aby zamknąć szkołę, bo dzieci i dzwonki na lekcje przeszkadzają mu w spokojnym życiu, itp., itd., und so weiter. Można pójść dalej i zakazać precesji Bożego Ciała, Orszaku Trzech Króli, Drogi Krzyżowej, biegów przełajowych Zielonych Sznurowadeł, czy imprezy w Marinie na pożegnanie wakacji. Okazuje się, że jak w starym powiedzeniu o prokuratorze - na wszystko można znaleźć paragraf i wszystko pozamykać. Ludzie nie dajmy się zwariować. A państwu  Główczyńskim mogę radzić, aby się opamiętali, uznali swoje pyrrusowe zwycięstwo za swój osobisty sukces, w zaciszu domowym wraz ze swoim foxterierkiem wypili toast i odstąpili od egzekucji wyroku. Tak będzie lepiej dla was i dla Miasta. Dla was bo już teraz możecie czuć się wyklęci niczym Jagna z Chłopów, i pomimo, że kochała ją prawie cała wieś i to dosłownie, to na wozie z gównem ta wieś ją wywiozła. Ludzie wam tego nie zapomną, będą wytykać palcami. Myślę, że już teraz unikacie ludzkich oczu, a może być jeszcze tylko gorzej. I po co wam to było?!
 Nikt z sąsiadów nie ma zamiaru wspierać działań tych pieniaczy !!! Tych "ludzi" nalezy odizolować od reszty mieszkańców wlostowic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A "lewe" odzyskiwanie działek od ROD Włostowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małżeństwo, które wygrało sprawę w sądzie, przegrało w społeczeństwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...